Kampanyalar

Güncel Tanoto FordTrucks Kampanyaları

Çift katlı baskı balataya kazançlı geçiş! Çift katlı baskı balata 3.200 TL yerine sadece 2.000 TL

Euro 6 motora sahip Ford Trucks 3542 ve 4142 İnşaat Serisi modelleri için baskı balata değişimi kampanyası şimdi çok avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Bu büyük değişim fırsatını kaçırmayın, çift katlı baskı balataya geçin.

Her Yerde Yanınızdayız

Söz konusu hizmetler, aracın Ford Trucks Yetkili Servisi'ne çekilmesi ve aynı gün içinde onarılamaması durumunda sağlanır. Uçak bileti, ekonomi sınıfı olup otobüs yolculuğunun 6 saatten uzun olması durumunda ve aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için sağlanır. Taksi hizmeti her yol yardım hizmetinde 1 defa ve maksimum 150 TL’ye kadar ve uygunluk durumuna göre sağlanır. Konaklama, arıza yerinin, sürücünün ikametgâhından en az 80 kilometre uzakta olması hâlinde, aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için arıza yerinde veya en yakın lokasyondaki dört veya beş yıldızlı ya da eşdeğer bir otelde en fazla tam pansiyon olacak şekilde ve en çok iki gün süreyle konaklama olanağı sağlanır. Konukların otel konaklaması esnasındaki ekstra harcamaları (mini bar, spor salonu, spa, kuaför vb.) bu hizmetin kapsamına dâhil değildir. Detaylar Tanoto Ford Trucks Yetkili Servis'inde.

Checkup Kampanyası

Kampanya 09.10.2017-31.12.2017 tarihleri arasında tüm Ford Trucks Yetkili servislerde geçerlidir. Ücretsiz Check-up kampanyasında; araçta kullanılan tüm sıvıların, klima gazının, frenlerin, lastiklerin, silecek süpürgesinin, mekanik ve elektrik aksamların kontrolleri gerçekleştirilecektir. Check-up kampanyası araçların bakımları yerine geçmez. Ford Otosan kampanyanın içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

%40'a varan boya kaporta indirimi

Kampanya 31.12.2017’ye kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya boya&kaporta olarak açılan iş emirlerinde kullanılan orjinal yedek parça alımlarında tavsiye edilen müşteri satış fiyatları üzerinden %40’a varan indirimler sağlar. Başka kampanyalar ile birleştirilemez.  Ford Otosan kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyada geçerli olan güncel indirim oranlarını ve kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Tanoto Ford Trucks Yetkili Servis'ine başvurunuz.

Baskı balata değişiminde, hedef kazanç!

Kampanya 31.12.2017’ye kadar kampanyaya dâhil olan tüm Ford Trucks Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında tavsiye edilen başlangıç baskı, balata ve bilya kitleri 999 TL+ KDV’dir. Güncel baskı, balata ve bilya kit opsiyonları, içerikleri ve fiyatları için Tanoto Ford Trucks Yetkili Servisimize başvurunuz. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. *Fiyatlara KDV dâhil değildir.

Bakımdan kazanarak çıkın!

Kampanya 31.12.2017’ye kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında oluşturulan bakım paketlerinde kullanılan orjinal yedek parçalarda tavsiye edilen müşteri satış fiyatı üzerinden %30, tavsiye edilen işçilik birim fiyatında ise %40 indirim uygulanmaktadir. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Güncel bakım paketleri opsiyonları içerikleri ve fiyatları için Tanoto Ford Trucks Yetkili Servis'ine başvuruuz.

Ford Trucks ile gittikçe kazanın!

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir ve tüm Ford Trucks modellerini kapsar. Belirtilen indirimler, kampanyaya dahil olan Tanoto Ford Trucks yetkili servisinde yapılacak mekanik onarım, yol yardım ve periyodik bakım kapsamında açılan iş emirlerinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orijinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan program süresince indirim oranlarını değiştirme ve program iptal etme hakkını saklı tutar.

Ekoservis Paketi’yle her yol kazanca çıkar

Ekoservis Paket fiyatları, aracın modeline, motor hacmine ve paket içeriğine göre değisiklik göstermektedir. Fiyatlara KDV dâhil değildir. Belirtilen fiyatlar 31 Aralık 2017 tarihine kadar kampanyaya dâhil olan Ford Trucks Yetkili Servisleri’nde geçerli, tavsiye edilen azami kampanyalı fiyatlardır. Servisler kendi takdir hakkı çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Detaylar Tanoto Ford Trucks Yetkili Servis'inde.

Satış Sonrası Reman Enjektör Kampanyası

Enjektörünüzü tamir ettirmek yerine, Tanoto Ford Trucks Yetkili Servisi'ne gelin, 2 yıl garantili reman enjektör alarak yeni enjektör performansına sahip olun. Hem ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçin, hem de kazançlı bir seçim yapın.

Ford Trucks 3'lü Ekonomi Zirvesi

Belirtilen aylık %0,89 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 200.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Karşılık gelen aylık taksit tutarı 6.568,03 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 2100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 1,0519% ; yıllık toplam maliyet oranı 12,6225% olmaktadır. 4X2 Yol Kamyonları, 6X2 Yataksız Yol kamyonları, 2533D ve 6x4 Çekici kredi kampanyasına dahil değildir.3 bakım paketi ve 3. Yıl uzatılmış garanti sadece kampanya dönemi içinde faturalandırılmış 4x2 Çekici araçlarda geçerlidir, farklı bir araç şase numarasına tanımlanamaz veya devredilemez.Uzatılmış garanti, Ford Otosan tarafından sunulan +1 yıl ek garanti hizmet içeriğini ve sözleşme şartlarını kapsamaktadır. Bakım paketi kampanyası, 3 adet Akıllı Motor Bakımı ve 3 Adet Mekanik bakımı içermekte olup, bakım paketi sözleşmesi şartları dahilinde hediye edilmektedir. Kampanya sadece perakende satışlar için geçerlidir.