Kampanyalar

Güncel Tanoto FordTrucks Kampanyaları

2019 fırsatıyla geldi!

%0 FAİZ / 250.000 TL / 12 AY     Ford Trucks Her yükte birlikte 444 36 73 / 444 FORD www.truckmarket.com.tr Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 250.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 20.833,33TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 2.625TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,1642% ; yıllık toplam maliyet oranı 1,9708% olmaktadır.

Ekoservis Paketi'nde büyük fırsat!

Aracınıza iyi bakıyoruz. Garanti süresi dolmuş aracınız için, içiniz rahat olsun. Yağ ve filtre değişimi şimdi 499 TL'den başlayan fiyatlarla bayimizde. Üstelik işçilik de dahil!

Truckmarket'te kazanmanız garanti!

Ford Trucks güvencesine sahip 2. El Ford Trucks marka ve modelleri 100.000 TL krediyle, 12 ay vade ve %0 faiz fırsatlarıyla Truckmarket'te! Aralık bitmeden hemen gelin, siz de kazanın. Ford Trucks Her yükte birlikte 0312 397 42 42 100.000 TL / 12 AY / %0 FAİZ

Aracınız kışa bakımsız girmesin!

150 AMPER AKÜ   899 TL + KDV* 180 AMPER AKÜ 949 TL + KDV* 225 AMPER AKÜ 1.499 TL + KDV*1 LİTRE ANTİFİRİZ 16,95 TL + KDV* 1 LİTRE ADBLUE1,69 TL + KDV* Detaylar bayimizde. Ford Trucks Her yükte birlikte 0312 397 42 42 www.fordtruckstanoto.com

2019'a kim kazanarak girmek istemez ki!

%0 FAİZ / 250.000 TL / 12 AY

Ford Trucks Net

Ücretsiz kabin içi internet bağlantısı yeni Ford Trucks Çekici Serisi’nde. Teknolojik özelliklerle dolu yeni Ford Trucks Çekici Serisi, kabin içi internet bağlantısını herkesten önce sürücülerle tanıştırıyor. Ford Trucks Net internet paketiyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz* hem de 4.5G hızıyla.

Yolunuza Sağlık Hizmeti

Ford Trucks Yolunuza Sağlık Paketi, acil durumlarda sizinle birlikte. İçiniz hep rahat olsun diye artık yoldayken sağlığınızla ilgili her durumda, acil olan veya danışmak istediğiniz her türlü konuda Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de. Üstelik siz çok uzaklarda işinizin başındayken, gözünüz arkada kalmasın diye Ford Trucks ailenizi de yalnız bırakmıyor! Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti’nden sizinle aynı adreste ikamet eden aileniz de faydalanabiliyor. Tıbbi Danışmanlık Hattı: 444 12 12

Boya Kaporta Kampanyası

Aracınızda istenmeyen durumlar sonucu oluşmuş hasarları gidermek için biz hep yolumuzun üzerindeyiz. Siz de %30’a varan büyük boya kaporta indiriminden yararlanın, aracınız yola yenilenerek devam etsin. Ford Trucks Her yükte birlikte Kampanya 31.12.2018'e kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya boya&kaporta olarak açılan iş emirlerinde kullanılan orjinal yedek parça alımlarında tavsiye edilen müşteri satış fiyatları üzerinden %30’a varan indirimler sağlar. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Ford Otosan kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyada geçerli olan güncel indirim oranlarını ve kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Ford Trucks yetkili servislerine başvurunuz.

Gittikçe Kazanın

Tanoto'da yapacağınız orjinal yedek parka kullanımlı işlemler, bir sonraki servis işlemlerinde %30’a varan indirim avantajına dönüşüyor. Ayrıntılar Ford Trucks yetkili servisi Tanoto'da. Ford Trucks Her Yükte Birlikte Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir ve tüm Ford Trucks modellerini kapsar. Belirtilen indirimler, kampanyaya dahil olan Ford Trucks yetkili servislerde yapılacak mekanik onarım, yol yardım ve periyodik bakım kapsamında açılan iş emirlerinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orijinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan program süresince indirim oranlarını değiştirme ve program iptal etme hakkını saklı tutar. 

Bakım Paketleri

Aracınızın yola sorunsuz devam etmesini sağlayan Ford Trucks Bakım Paketleri büyük indirim avantajıyla yetkili servislerimizde. Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın. Ford Trucks Her Yükte Birlikte Kampanya 31.12.2018’e kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında oluşturulan bakım paketlerinde kullanılan orjinal yedek parçalarda tavsiye edilen müşteri satış fiyatı üzerinden %30, tavsiye edilen işçilik birim fiyatında ise %40 indirim uygulanmaktadir. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Güncel bakım paketleri opsiyonları içerikleri ve fiyatları için yetkili servisinize başvurunuz.

Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)

Her yerde yanınızdayız! Ford Trucks Yol Yardım Hizmeti, seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinden servis hizmeti veriyor, gerekirse sizi otelde ağırlıyor, uçak biletinizi temin ediyor. Siz de nerede olursanız olun Yol Yardımı Hizmeti’ni arayın, hem yola sorunsuz devam edin, hem de durmadan kazanın. Söz konusu hizmetler, aracın Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'ya çekilmesi ve aynı gün içinde onarılamaması durumunda sağlanır. Uçak bileti, ekonomi sınıfı olup otobüs yolculuğunun 6 saatten uzun olması durumunda ve aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için sağlanır. Taksi hizmeti her yol yardım hizmetinde 1 defa ve maksimum 150 TL’ye kadar ve uygunluk durumuna göre sağlanır. Konaklama, arıza yerinin, sürücünün ikametgâhından en az 80 kilometre uzakta olması hâlinde, aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için arıza yerinde veya en yakın lokasyondaki dört veya beş yıldızlı ya da eşdeğer bir otelde en fazla tam pansiyon olacak şekilde ve en çok iki gün süreyle konaklama olanağı sağlanır. Konukların otel konaklaması esnasındaki ekstra harcamaları (mini bar, spor salonu, spa, kuaför vb.) bu hizmetin kapsamına dâhil değildir. Detaylar Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da.

Gittikçe Kazanın

Ford Trucks Her yükte birlikte..